מינימליסטים

חלונות מינימליסטיים לעיצוב מודרני

כל האפשרויות פתוחות כשבוחרים במרווין ישראל

חברת מרווין ישראל, עם ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום פרופילי יוקרה לבנייה, שמה לעצמה כיעד משמעותי, לספק ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר, המתקדמים ביותר וללוות את הרכישה והבחירה בהם, בתהליך שירותי, מקצועי, מתמחה וקשוב ללקוחות שלנו.

על פתרונות המינימל שלנו

פתרונות המינימל שלנו, מציעים לכם סדרות מעוצבות ואיכותיות של חלונות מינימליסטיים הכוללים פרופיל דק במיוחד. הפרופיל האיכותי של החלונות המינימליים שלנו, מאפשר לכם לעצב את החללים שלכם בצורה מודרנית, עם קווים נקיים ומינימום של מסגרת לחלונות החלל שלכם.
במקביל לעובי הדק של הפרופילים שאנו מציעים לכם, רמת ואיכות הפרופיל לא יורדת. אם אתם חוששים כי פרופיל דק, משמעותו היא פרופיל פחות חזק, שאינו מתאים לחלונות גדולים או שמבודד פחות מהשמש, מהקור או מרעש, אז ממש כדאי לכם להכיר את חלונות המינימל של מרווין.

מעולים בבידוד – החלונות של מרווין, מספקים בידוד מעולה (בדיוק כמו פרופילים עבים) וזאת בזכות לפיתוח החדשני של המפעל הפורטוגזי המוכר והידוע. התכנון הנכון של פרופיל מוסתר בתוך הקיר, שמספר מסגרת יפה ודקה לחלונות שלכם, מאפשר להנות גם מהאיכות והבידוד וגם מהנראות המודרנית הדקה שאתם כל כך אוהבים

לפרטים ומידע חייגו אלינו: 053-4266463, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף