דלתות-מינימל

דלתות מינימליות

הבחירה שלכם, הפתרונות שלנו

בחירה של דלת לבית, לכניסה, לפאטיו או לכל פתח בבית, היא חלק מתהליך העיצוב הכולל של הבית.

בעיצוב מודרני ובסגנונות עיצוב נוספים, ישנה נטייה לבחירה בזכוכית כחומר משמעותי ונוכח בעיצוב הבית ולכן, במקרים רבים, הלקוחות בליווי מעצבי הפנים והאדריכלים, ממליצים על דלתות זכוכית במקומות שונים במבנה.

בחירת פרופיל מתאים לדלת שלכם – דלתות מינימליסטיות

בחירה של דלת זכוכית, מלווה בבחירה של פרופיל מתאים לדלת. קיימים בשוק פתרונות והצעות שונות לפרופילים לדלתות זכוכית ואחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות הוא הפרופיל הדק – הנקרא פרופיל מינימל.

פרופיל המינימל, הינו פרופיל בפיתוח מיוחד, המציע פרופיל דק מאוד לדלת או לחלון שלכם, תוך שמירה על האיכות, היציבות, הבידוד והביטחון של פרופיל עבה רגיל, אך עם היתרון הבולט של הנראות הדקה, האלגנטית והמודרנית של פרופיל דק בדלתות שלכם.

פרופילי מינימל לדלת שלכם – בולטים בעוצמה

פרופיל המינימל של דלתות מינימליסטיות, יכולים להתמודד עם כל דלת זכוכית שתבחרו. גם אם מדובר בזכוכית כפולה, פרופיל המינימל מותאם לכך ויידע לשאת את הזכוכית בצורה חזקה ואיתנה בדיוק כמו פרופילים עבים, רק בפרופיל דק יותר ובמראה מודרני.

מעולים בשירות – חברת מרווין ישראל מציעה כבר מעל לשלושה עשורים, שירות מעולה ומגוון רחב של פתרונות לדלתות, חלונות ופתרונות הצללה באיכות גבוהה וברמת שירות מהטובות שקיימות בשוק. עם אלפי פרויקטיי יוקרה, עם אלפי לקוחות מרוצים וממליצים, גם חברות בינלאומיות בוחרות להגיע לקהל היוקרתי הישראלי, באמצעות חברת מרווין ישראל.

אז איך בוחרים את הדלת הנכונה לעיצוב שלכם?

קודם כל, אנו ממליצים להתייעץ ולהיעזר בליווי של אנשי מקצוע מתחום העיצוב. כאלה שידעו לשאול אתכם את השאלות הנכונות, לברר בדיוק מה אתם רוצים ומה עושה לכם נעים סביבכם ובהתאם, להציע לכם את העיצוב שמתאים לכם. במידה והעיצוב הנבחר, הינו בסגנון המודרני, פרופילים מינימליים לחלונות ולדלתות שלכם, הוא המענה המושלם והשילוב הנכון לסגנון הנבחר שלכם ואנו בחברת מרווין ישראל, נשמח לספק לכם את המוצרים שלנו בתחום.

לפרטים ומידע חייגו אלינו: 053-4266463, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף